top of page

Jsme 10 let na trhu a zaúčtovali jsme již víc jak půl miliardy korun.

S námi budete silnější!

Naše společnost byla založena v roce 2010 a od té doby poskytujeme účetní a daňové služby mnoha klientům z různých hospodářských odvětví. V rámci rozvoje portfolia našich služeb se soustředíme na přesah směrem k finančnímu řízení a k nákladové optimalizaci.
Během těch let se náš daňový systém nijak nezjednodušil, naopak se posílila nerovnováha a zvýšení finanční zátěže ze strany státní byrokracie. Tlak na efektivitu finančního řízení je dnes zcela zásadní a nedbalé plánování může vést k velmi náročné zátěži na straně malého i středního podniku. 
Končí období konjunktury a stojíme na začátku další hospodářské krize. Do naší další dekády tak vstupujeme se službami, které vám pomohou lépe plánovat a dokážou snížit vaše nákladové zatížení.
S námi jste silnější!
/
Team
Vedení společnosti
jarda01.jpg
Jarda Pokorný, CEO

jarda@finboost.cz | Mobil: +420 775 070 110

Jarda se věnuje řízení společnosti již více než 5 let a vždy se osobně věnuje nastavení účetních procesů pro zdárný průběh realizace účetních i daňových služeb. Jeho cílem je poskytovat nejen kvalitní účetní služby, ale orientuje se i v rámci automatizace účetních služeb a souvisejcícíh procesů správy a předávání dokumentů.

jan41.jpg
Jan Petr Nekovář, CBD

jan@finboost.cz | Mobil: +420 724 710 711

Jan se věnuje strategickému plánování rozvoje firmy a zlepšování zákaznické zkušenosti. Do jeho kompetence patří i rozvoj externích partnerů a spolupráce s externími partnery.

Jeho cílem je rozvíjení služeb v souvislostech rozvoje malého a středního podniku.

marie-b-finboost.jpg
Márie Babjaková, Senior účetní

marie@finboost.cz | Mobil: +420 725 505 874

20191209_130814.jpg
Marie Gottfrois, Senior účetní

marie.g@finboost.cz | Mobil: +420 777 864 697

Mária měla nastarost podpůrné finanční řízení ve firmě BUSHMAN, kde získala cenný pohled na finanční řízení a finanční analýzy. Klienti, kromě perfektního vedení účetnictví, oceňují zejména její um s excelem. Její specializace je účtování významných změn podniků (obchod s podíly, investice) a finanční analytika.

Marie dlouhá léta podnikala ve strojírenství se zahraničním přesahem (Německo, Francie). Díky tomu se naučila na účetnictví dívat nejen jako účetní, ale jako podnikatel. To naši klienti významně oceňují. Její specializace je zahraniční nákup a prodej zboží včetně cla.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU HNED TEĎ!

Nebo nám napište, co potřebujete. Rádi se s Vámi setkáme a poradíme Vám, jak k vašim požadavkům přistupovat.

Volejte +420 775 070 110
bottom of page